در دهه های اخیر دعاوی ملکی یا مربوط به ملک، افزایش چشمگیری داشته، بخشی از این اختلافات مربوط به نگارش اشتباه یا ناقص قرارداد و بخشی نیز ناشی از مشکلاتی است که حین ساخت، تحویل یا انتقال سند ملک به بوجود می آید.

در این بخش می توانید مقالات مرتبط با دعاوی ملکی را مطالعه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم آمنه آقاعلی وکیل پایه یک دادگستری و وکیل ملکی در تهران تماس حاصل کرده و با حداقل هزینه مشاوره، راه پرونده خود را پیدا کرده و به موفقیت دست یابید.

همچنین در پایان هر مقاله می توانید نکات مبهمی که در مقاله برایتان ایجاد شده است و سوالاتی که همواره در پرونده های خود با آن مواجه شده اید را پرسیده و به صورت کامنت درج کنید تا در اسرع وقت توسط سرکار خانم آمنه آقاعلی وکیل ملکی پاسخ داده شود.

تمامی این مقالات دارای منابع و مراجع معتبری همچون سایت قوه قضاییه ، آیین دادرسی مدنی و قانون اساسی و اساسنامه … است که در صورت نیاز می توانید به سایت های مربوطه مراجعه کنید.

در ادامه می توانید به مقالات ملکی همچون ” تصرف عدوانی حقوقی و کیفری” ، ” فروش سرقفلی”، ” نکات خلع ید” ، ” اخذ پایان کار و صورت مجلس تفکیکی” ، ” تخلیه ملک مسکونی” ، ” تخلیه ملک تجاری” ، ” مطالبه اجرت المثل ایام تصرف ملک”، ” مطالبه سرقفلی در قانون موجر”، الزام به تنظیم سند رسمی “،” فک رهن”، ” مطالبه خسارت ملک” ، فرق بین سرقفلی با حق کسب و پیشه” ، ” معامله با حق استرداد” و … مراجعه کنید.